Absolutny Hit 2018 BB GLOW SKIN

Zabieg który podbija rynek kosmetyczny i kreuje trendy Beauty na całym świecie. Zdobył serca Rosjanek, Koreanek, Amerykanek, a także teraz dostępny w Polsce i w Akademii Piękna.

Piękna rozświetlona skóra tuż po przebudzeniu nie musi być już marzeniem

BB Glow to połączenie mezoterapii mikroigłowej z serum BB Glow z dodatkiem podkładu, bogatym w naturalne ekstrakty roślinne, komórki macierzyste oraz niacynamid czyli witaminę B5 oraz peptydy. Preparat używany podczas zabiegu z zastosowaniem mikroigieł pomaga w naprawie skóry, stymuluje fibrblasty w celu pobudzenia produkcji kolagenu pozwalając w efekcie przywrócić skórze blask i zdrowy wygląd. 

Dla kogo zabieg :

 • dla skóry odwodnionej, szarej, zmęczonej
 • dla skóry pozbawionej nierównego kolorytu
 • dla skóry z plamami posłonecznymi
 • w celu zniwelowania cieni pod oczami
 • w celu zmniejszenia widoczności piegów i porów

Efekty po zastosowaniu mezoterapii mikrigłowej z serum BB Glow Skin

 • rozjaśnienie skóry
 • rewitalizacja i nawilżenie skóry
 • przywrócenie równomiernego kolorytu skóry
 • zniwelowanie przebarwień
 • zmniejszenie cieni pod oczami
 • ujednolicenie kolorytu

 

 

 BB Lips Kissium efekt trwałej szminki

Kissium to mikopigment delikatnie koloryzujący, który podkreśla czerwień wargową i daje efekt naturalnie podkreślonych ust. Kissium intensywnie nawilża i regeneruje skórę warg. Preparat aplikuje się metodą mikronakłuwania przy użyciu urządzenia Dermapen. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu i utrzymuje się około 2-3 tygodnie. Zabieg należy powtórzyć 3-5 razy w celu uzyskania trwalszych efektów, którymi możemy się cieszyć  do 4-6 miesięcy! Dla trwałości potrzebna jest seria zabiegu gdyż nie jest to makijaż permamentny. 

Produkt dostępny jest w 4 kolorach: delikatny róż, intensywny róż, czerwień oraz czerwone wino.

 

Bloomea Bezbolesny modeling skóry 

Prezentujemy nowość która, pojawiła się na Polskim rynku w 2017 roku dostępna w wybranych salonach. Bloomea to najnowsze odkrycie współczesnej kosmetologii . Urządzenie pochodzi z Francji gdzie było wykorzystywane przez lekarzy chirurgów plastycznych głównie w zabiegach pooperacyjnych, w celu przyśpieszenia leczenia blizn pooperacyjnych i rozstępów. Z czasem bazując na badaniach histologicznych pięciu warstw naskórka odkryto wyjątkowe działanie technologii TRIO M.M.L  w zabiegach kosmetologicznych. 

Etapem pierwszym zabiegu jest MAKROEKSFOLIACJA  po doborze odpowiedniego tipu złuszczającego przeprowadzane jest złuszczanie skóry. Makroeksfoliacja przeprowadzana jest na kilku płaszczyznach, począwszy od delikatnego złuszczania a kończąc na efekcie resurfacingu laserowego. 

Etapem drugim jest MIKROWIBRACJA gdzie za pomocą głowicy urządzenia zostaje wprowadzony koktajl, zawierający w swoim składzie kolagen, elastynę i kwas hialuronowy. Substancje odżywcze są wprowadzone wewnątrztkankowo. Mikrowibracje występujące w urządzeniu mają powinowactwo do wody, dochodzi do podgrzania włókien kolagenowych na poziomie skóry właściwej. Podgrzanie determinuje rozpoczęcie procesu tworzenia nowych włókien. Dzięki temu Bloomea jest wykorzystywana w zabiegach liftingujących i odmładzających. 

Etapem trzeci to Luminoterapia. To zastosowanie światła  o długości 633 nm,  pozwalające dopełnić terapię TRIO M.M.L Udowodniona skuteczność penetracji tej długości fali i doskonałe powinowactwo do warstwy kolagenowej pozwala na dynamiczne przyśpieszenie procesów odbudowy łańcuchów kolagenowych oraz równoczesne namnażanie kolagenu i elastyny.

Podczas złuszczania i wprowadzania składników aktywnych w głąb skóry uzyskujemy efekt:

 • Spłycenie zmarszczek
 • Poprawa napięcia skóry
 • Redukcja blizn, przebarwień i rozstępów
 • Wymodelowanie owalu twarzy 
 • Poprawa napięcia skóry 
 • Mocne nawilżenie i dotlenienie skóry

 

 

 Zabiegi  SKEYNDOR

Skeyndor jego cechą charakterystyczną jest zastosowanie wyselekcjonowanych substancji aktywnych, które gwarantują najwyższą skuteczność pielęgnacji, podanej w eleganckiej oprawie. Hiszpańska marka jest pionierem w zastosowaniu retinolu i jedną z pierwszych marek kosmetycznych, które wprowadziły produkty na bazie retinolu w czystej postaci.

Linie kosmetyczne, bazujące na  autorskiej koncepcji SKEYNDOR the Scientific Skincare, są synonimem najwyższej jakości i efektywności zabiegowej. Spektakularne odkrycia, znajdujące swoje odzwierciedlenie w nowościach produktowych, to wynik precyzyjnych badań naukowych, prowadzonych w laboratoriach Skeyndor. 

Szybko zyskują one wiernych fanów, czego potwierdzeniem jest nagroda Glammies 2015 – przyznana na podstawie plebiscytu. Skeyndor jako marka kosmetyków profesjonalnych jest dostępna w wybranych gabinetach kosmetycznych oraz ośrodkach SPA.

Power C+ zabieg energetyzujący, rozświetlający i antyoksydacyjny  

Witamina C to podstawowy składnik potrzebny do rozwoju fizjologicznego i zapobiegający starzeniu się skóry. Posiada też funkcje obronne, przeciwdziałające powstawaniu wolnych rodników, zapewniając skórze ochronę przed promieniowaniem UV.

Firma Skeyndor opracowała rozjaśniającą terapię Power C+, opartą na opatentowanej, trwałej postaci witaminy C – Nikkol VC-IP. To innowacyjna linia kosmetyków przeznaczona do pielęgnacji skóry zmęczonej nadmiernym działaniem promieni słonecznych oraz zanieczyszczeniem środowiska. Kosmetyki zostały wzbogacone o antyoksydacyjne właściwości ekstraktu z granatu oraz kwasy: elagowy z kory drzewa Genus i fitynowy z orzechów. 

Dzięki takiemu połączeniu witamina C dociera w niezmienionej postaci do żywych komórek naskórka. Ten skuteczny koktajl przeciwdziała suchości skóry, rozjaśnia przebarwienia, zwiększa elastyczność, dodaje blasku i witalności. Preparaty zabezpieczają przed szkodliwym działaniem UV, naprawiają uszkodzenia posłoneczne, zmniejszają pierwsze zmarszczki i niwelują zmęczenie skóry.

Efekt to skóra pełna blasku – zatrzymanie syntezy nowej melaniny, przy jednoczesnym blokowaniu już wytworzonej.

Czas trwania zabiegu 1 godzina koszt 160 zł

Linia kosmetyków POWER C+ to: 

 • większa koncentracja witaminy C w czystej postaci, aż do 15 %,
 • nowa generacja witaminy C o maksymalnym wchłanianiu komórkowym, fibroblasty do 700% większe,
 • działanie witaminy C wzbogacone o wyciąg HG z Owocu Granatu – dodatkowy efekt zwiększony o 6%
 • potrójna moc działania, dzięki połączeniu kwasów: askorbinowego, elagowego i fitowego 

 

                 

 

SKEYNDOR CORRECTIVE zabieg przeciwzmarszczkowy, Botox-Like

To zabiegi oraz gama produktów do pielęgnacji domowej zainspirowanych efektami najbardziej prestiżowych światowych zabiegów medycyny estetycznej.

Zaprojektowana by bezinwazyjnie i trwale wygładzić widoczne oznaki starzenia.Terapia, która łączy dziewięć najbardziej zaawansowanych technologicznie, składników aktywnych o udowodnionym działaniu. Wśród nich substancje poprawiające gęstość skóry i napięcie tkankowe, substancje wypełniające powstałe ubytki, czynniki rozkurczające tzw. neuro-inhibitory oraz najnowszej generacji peptydy dermo-liftingujące o działaniu przed i po-synaptycznym.Profesjonalna terapia dermo – liftingująca CORRECTIVE to zabieg stanowiący alternatywę dla efektów medycyny estetycznej. Bogactwo stymulujących peptydów, substancji wypełniających oraz wysoko skoncentrowanego niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego zapewnia natychmiastową poprawę owalu twarzy oraz wyraźne zwiększenie elastyczności skóry.

CORRECTIVE uwodzi ….. subtelnymi zapachami, aksamitnymi konsystencjami, niepowtarzalną technologią, klinicznym efektem i przepiękną oprawą terapii.

Czas trwania zabiegu 1.5 godziny koszt 260 zł

  

 

Power Hyaluronic zabieg intensywnie nawilżający na bazie kwasu hialuronowego 

Reguluje naturalną hydrodynamikę skóry, przywracając jej optymalne nawilżenie, co gwarantuje proces odnowy i wygładzenie jej powierzchni. Nowoczesna terapia Power Hyaluronic została stworzona, w oparciu o składniki o bardzo niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej, aby głęboko nawilżyć skórę oraz równocześnie chronić ją przed zbyt wczesną utratą wody, spowodowaną przez agresywne czynniki zewnętrzne. Czego rezultatem jest idealnie nawilżona i wygładzona skóra. 

Kwas hialuronowy (HA) to naturalny składnik organizmu, którego głównym zadaniem jest wychwycenie i zatrzymanie wody w skórze. Ta cząsteczka jest uważana za naturalną „gąbkę”, ponieważ jest w stanie zatrzymać 1000 razy więcej wody niż wynosi jej własny ciężar. Dzięki połączeniu kwasu hialuronowego o różnej masie cząsteczkowej wraz z silnym czynnikiem aktywującym akwaporyny, Power Hyaluronic poprawia hydrodynamikę naturalną skóry.

Istnieją różne cząsteczki kwasu hialuronowego, których wielkość i masa zależą od czynności biologicznej skóry, jak również zdolności do przenikania i rozprowadzenia się w tkance. Fragmenty o wysokiej masie cząsteczkowej (>500 KDa) posiadają przede wszystkim aktywność ochronną przeciwko czynnikom środowiskowym i nie przedostają się głębiej niż najbardziej zewnętrzna, wierzchnia warstwa naskórka. Fragmenty o bardzo niskiej masie cząsteczkowej (<20KDa) jako jedyne, są zdolne dotrzeć do skóry właściwej i pobudzić syntezę nowego kwasu hialuronowego, zabezpieczając główną rezerwę wody w skórze, tzw. rezerwa skóry właściwej. Terapia Power Hyaluronic została stworzona, w oparciu o składniki o bardzo niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej, aby głęboko nawilżyć skórę oraz równocześnie chronić ją przed zbyt wczesną utratą wody, spowodowaną przez agresywne czynniki zewnętrzne.

 

 

Eternal zabieg ujędrniający anti-age z komórkami macierzystymi 

Pierwsza linia kosmetyków anti-ageing o przedłużonym działaniu

Komórki macierzyste naturalnie występujące w naszej skórze, dzięki swemu bogactwu substancji odżywczych stanowią ważną broń w zapobieganiu starzenia się skóry. Wykazują, bowiem niezwykłą trwałość i odporność na negatywne czynniki zewnętrzne. Z wiekiem jednak ich funkcje w organizmie ludzkim zanikają, co skutkuje szybką utratą elastyczności, pogorszeniem kolorytu skóry a także powstaniem na jej powierzchni widocznych zmarszczek. Życiodajna energia dostarczana poprzez odpowiednio zabezpieczone i dostarczone skórze roślinne komórki macierzyste, poprzez intensywną odnowę i stymulację fibroblastów do produkcji nowych zdrowych komórek, zapewnia natychmiastową poprawę wyglądu skóry i długotrwały efekt Anti-ageing.  Zabieg dla każdego typu skóry, dla kobiet i mężczyzn po 30 roku życia. Polecany szczególnie dla skóry odwodnionej, pozbawionej witalności oraz  jędrności. Idealny zabieg „bankietowy''

 

Power Retinol zabieg intensywnie regenerujący 

Retinol jest aktywnym składnikiem o działaniu silnie odmładzającym i regenerującym. Nazywany płynnym złotem, jest szczególnie ceniony w zabiegach przeciwstarzeniowych. Zabieg na bazie nowej generacji retinolu w czystej postaci. Jego zadanie to odmłodzenie skóry starzejącej się z powodów naturalnych lub wskutek promieniowania słonecznego. Retinol pobudza odnawianie się komórek dzięki czemu stopniowo odbudowuje i wyrównuje powierzchnię skóry. Zabieg dla każdego typu skóry dla kobiet i mężczyzn, bez ograniczeń wiekowych. Polecany dla skór z zaburzoną odnową komórkową: skóry szorstkie, ze zmarszczkami, nierównomiernym kolorytem i tendencją do zaskórników.

 

 

 

 Aquatherm 

Rytualny masaż karku i ramion na balsamie bambusowym przeniesie w krainę wyciszenia i harmonii. Delikatny peeling przygotowuje skórę na działanie terapii. Aquatherm to zabieg wykorzystujący działanie wody termalnej. Dzięki bogactwu soli mineralnych oraz oligoelementów przywraca równowagę metabolizmu zapewniając natychmiastowe ukojenie i wzmocnienie wrażliwej skóry. 

 

Mezoterapia mikroigłowa  

Mezoterapia mikoigłowa frakcyjna to metoda polegająca na kontrolowanym uszkodzeniu skóry poprzez jej mechaniczne nakłuwanie za pomocą cieniutkich igieł. Zabieg mezoterapii mikroigłowej przy użyciu urządzenia, polega na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny poprzez mechaniczną stymuluje.  Przesuwając głowicę po skórze z kilkunastoma  pulsującymi  bardzo cienkimi  igłami, które  przedostają się przez naskórek. Podczas tego procesu powstają mikrokanaliki w skórze, przez które witaminy, kwas hialuronowy, witamina C, argirelina  i inne zastosowane koktajle  dobrane odpowiednio do potrzeb skóry  klienta wnikają w głąb skóry.  Nakłuwanie skóry za pomocą igieł o odpowiedniej długości powoduje w jej obrębie mikrourazy i mikrokrwawienia.  Krew wydostaje się z uszkodzonych naczyń krwionośnych, a zawarte w niej płytki krwi ulegają aktywacji. Precyzyjnie regulowana głębokość wkłuć od 0,25 mm do 2,0 mm zapewniają pełną kontrolę zabiegu. 

Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, jest to całkowicie normalne i ustępuję w przeciągu 1-2 dni po zabiegu.  Efekty zabiegu widoczne są po kilku dniach. Najlepsze rezultaty przynosi seria zabiegów 4-6 w odstępach co 3-4 tygodnie. 

Dla klientów bardzo wrażliwych przed zabiegiem możliwe jest znieczulenie. 

Wskazania do zabiegu:

 • widoczne zmarszczki mimiczne
 • utrata elastyczności skóry
 • blizny potrądzikowe
 • zmęczona szara cera
 • wiotkość skóry
 • roztępy

Przeciwskazania do wykonywania zabiegu:

 • ciąża, okres karmienia piersią
 • cukrzyca
 • stany zapalne na skórze
 • opryszczka
 • stosowanie leków przeciwzakrzepowych
 • choroba nowotworowa

Rezultaty mezoterapii mikroigłowej:

 • modeluje twarz i sylwetkę
 • wygładzenie zmarszczek
 • ujędrnienie skóry
 • poprawa ukrwienia skóry
 • niweluje blizny np. potrądzikowe 
 • poprawa elastyczności skóry

 

 

Fale Radiowe 

Zabieg z użyciem fal radiowych ( RF) to jedna z najlepszych metod nieinwazyjnego odmładzania skóry. Nie bez powodu fale radiowe nazywane są ''liftingiem bez skalpela!''

Działanie Fal Radiowych w zabiegach na twarz

Podczas zabiegu następuje ogrzanie warstw skóry przez prądy o częstotliwości radiowej. Fale radiowe wnikają w skórę na głębokości 2 cm nagrzewając komórki tłuszczowe i włókna kolagenowe. W zabieg na twarz na skutek działania fal radiowych następuje stymulacja kolagenu, przyśpieszenie drenażu limfatycznego i usuwanie toksyn. Podgrzewanie włókien kolagenowych wywołuje ich kurczenie i napinanie dzięki czemu następuje proces regeneracji. Fele stymulują też fibroblasty do odbudowy i wytworzenia kolagenu i elastyny, co daje efekt wypełniania zmarszczek. Działanie RF na tkanki: poprawa ukrwienia skóry, stymulacja fibroblastów, poprawa napięcia działanie liftingujące,  redukcja zmarszczek, wzrost napięcia skóry, redukcja tkanki tłuszczowej. 

Wskazania do zabiegu na twarz:

 • lifting twarzy,szyji i dekoltu
 • poprawa napięcia i kondycji skóry twarzy i okolic oczu
 • likwidacja zwiotczeń
 • wygładzenie kurzych łapek
 • spłycenie zmarszczek mimicznych 
 • poprawa owalu twarzy, likwidacja tzw chomiczków
 • likwidacja zwisającego tzw drugiego podbródka 

Fale Radiowe w zabiegach na ciało

W zabiegach na ciało fale radiowe wykorzystuje się w okolicach ud, ramion i brzucha. Fale nie oddziałują na tkankę powierzchownie, lecz docierają do głębszych warstw skóry i komórek tłuszczowych, w których zawarte są trójglicerydy. Pod wpływem temperatury dochodzi do ich rozpuszczenia i rozbicia czyli do tzw lipolizy. Ogrzanie komórek tłuszczowych prowadzi do zwiększenia ich metabolizmu i wydzielenia tłuszczu w postaci kwasów tłuszczowych. Tłuszcz przemieszcza się do przestrzeni międzykomórkowej, w konsekwencji jest trawiony przez wątrobę i wydalany przez układ wydalniczy. 

Wskazania do zabiegów na ciało:

 • zmniejszenie cellulitu
 • spalanie tkanki tłuszczowej
 • ujędrnienie skóry ramion, pośladków, brzucha i ud( np. po gwałtownej utracie wagi)
 • kształtowanie sylwetki po porodzie
 • likwidacja zwiotczeń wybranych partii ciała
 • zmniejszenie blizn i rozstępów
 • poprawa jędrności i sprężystości skóry

 

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy Afrodita

 

Winoterapia głęboka rewitalizacja

Wraz ze starzeniem się skóra staje się sucha, cieńsza oraz bardziej wrażliwa, ponieważ spowalniana się odnowa skóry oraz naruszona jest jej równowaga hydrolipidowa. Kluczowe składniki aktywne spowalniające ten proces, eksperci odkryli w winogronach i winie. Na podstawie tej wiedzy stworzona została wyjątkowa linia Winoterapii. 

Winogrona są bogatym źródłem witamin, makro i mikro elementów. Największy skarb wina stanowią związki polifenolowe, które należą do najsilniejszych przeciwutleniaczy pomagających przeciwdziałać starzeniu się skóry. Zabieg winoterapii stymuluje metabolizm tkankowy oraz eliminuje toksyny, zapobiega starzeniu się skóry. Celem zabiegu jest również intensywne nawilżenie skóry, poprawa jędrności i wzmocnienia naturalnej ochrony skóry przed wolnymi rodnikami. Ekstrakty z winogron i szampana zapewniają psychiczne odprężenie. Zabieg skierowany jest dla osób w każdym wieku, zestresowanych i zmęczonych.

 

   

Pielęgnacja czystym 24 Ka złotem- luksusowa pielęgnacja skóry nowość

Pielęgnacja czystym złotem to rozkosz dla skóry ! Prestiżowa pielęgnacja gabinetowa z czystym złotem oraz genisteiną jest przeprowadzona według specjalnego rytuału Kozmetika Afrodita. Już po pierwszym zabiegu widoczna jest różnica. Cera nabiera blasku jest bardziej elastyczna, wygładzona  jest widoczna różnica w kolorycie i nawilżeniu skóry. To wspaniały zabieg bankietowy a także skuteczna kuracja przeciwzmarszczkowa. Złoto aktywuje elektrolity w komórkach skóry, pobudza proces komunikacji komórkowej, a tym samym wspierają ich regenerację. Ponadto pierwiastek ten zmniejsza degradację kolagenu i elastyny. W wyniku tego wygładza już wyraźne zmarszczki i znacząco hamuje tworzenie się nowych. Zabieg zapewnia królewskie doznania oraz oszałamiające rezultaty odmłodzenia. Pozwól sobie na odrobine luksusu!

 

Karotin zabieg intensywnie odżywczy na twarz 

Zabieg Karotin to rewitalizujący koktail witamonowy dla skóry! Polecany szczególnie w sezonie letnim dla cer suchych, odwodnionych, dojrzalych opalonych wymagających gębokiej rewitalizacji. Efek: skóra wypoczęta, odświeżona oraz odmłodzona!

 

Zabieg Liftingujący Wykorzystujący Fotodynamiczną Terapie Światłem 

Zabieg przeznaczony jest dla skóry dojrzałej, wymagającej liftingu, nawilżenia oraz poprawy elastyczności skóry. Podczas zabiegu jest stosowane światło czerwone, które przyczynia się do następujących efektów:

 • niweluje skutki fotostarzenia skóry (m.in rozjaśnia przebarwienia)
 • stymuluje proces odnowy i regeneracji
 • wygładza i napina skórę
 • rozjaśnia i rozświetla skórę
 • poprawia kontur twarzy
 • nadaje skórze zdrowy promienny wygląd
 • spłyca zmarszczki
 • neutralizuje wolne rodniki

Terapia Światłem 

Fototerapia to nowoczesna i skuteczna metoda, którą stosuje się w celu przeciwdziałaniu efektom starzenia, leczenia chorób i zmian skórnych np. trądzik młodzieńczy, trądzik różowaty. Terapia światłem to zabieg całkowicie bezinwazyjny, przeprowadzany z użyciem światła LED o różnej długości fal. Urządzenie jest wyposażone w różne rodzaje światła dobierane idnywidualnie do potrzeb klienta. Światło czerwone przeznaczone jest dla skóry dojrzałej. Zwiększa aktywnośc komórek, pobudza przemianę materii, poprawia ukrwienie skóry.Wskazania- spłycenie zmarszczek, utrata jędrności skóry, niedotleniona skóra. Światło zielone przeznaczone jest dla skóry tłustej i mieszanej. Wykazuje działanie relaksacyjne, regenerujące, uspokajające, reguluje nadmierną aktywnośc gruczołów łojowych. Wskazania- trądzik, niedoskonałości skóry, skóra z przebarwieniami. Światło niebieskie wykazuje działanie uspokajające, łagodzące, wyciszające. Wskazania- cera wrażliwa, naczynkowa, trądzik popspolity, trądzik różowaty, działanie antybakteryjne i przeciwzapalne. Zalecenia do stosowania światłoterapii LED.

 • poprawa owalu skóry
 • redukcja zmarszczek
 • rozszerzone pory
 • zasinienia pod oczami
 • szara, zmęczona skóra
 • rozszerzone i pękające naczynka krwionośne
 • blizny,wypryski, trądzik młodzieńczy oraz różowaty

Zalety stosowania światłoterapii LED:  zabiegi są sterylne, bezinwazyjne nie powodują uszkodzenia tkanek, zabiegi można stosować bez względu na porę roku. Po zabiegu brak okresu rekonwalescencji, osoba na której przeprowadzono zabieg może od razu normalnie funkcjonować, zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Badania kliniczne wykazują, że światło dostaje się do organizmu jako energia i jest wchłaniana przez fotoreceptory wewnątrz komórek, dzięki temu terapia światłem jest innowacyjną metodą pielęgnacji skóry.

 

Oczyszczanie twarzy na zimno Anna Lotan

Zabieg oczyszczania twarzy na zimno, jest jedynym autoryzowanym zabiegiem Anna Lotan bez użycia wapozonu. Polecany jest dla skór naczyniowych i bardzo wrażliwych szczególnie w trakcie lub po kuracjach dermatologicznych. Podczas zabiegu nie wykorzystuje się ciepłej pary a proces otwierania porów zachodzi poprzez zastosowanie odpowiednich kosmetyków opartych o naturalne wyciągi roślinne i detoksykujących minerałach.

 

Acne zabieg przeciwtrądzikowy

Zabieg opiera się na wyjątkowej kompozycji olejków eterycznych i składników aktywnych, hamuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za wystąpienie objawów trądziku, zmniejszając stan zapalny i nadmierne wydzielenie łoju (łojotoku) Celem zabiegu jest również przyśpieszenie procesu gojenia się ran, zwężenie porów, regulacja pracy ujść gruczołów łojowych oraz działanie antybakteryjne.

 

 

Renova zabieg odżywczo regenerujący z retinolem

Linia kosmetyków Renova zapewnia opiekę dla skóry dojrzalej, suchej i odwodnionej oraz zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Linia dermokosmetyków zawiera wszystkie dostępne środki by pokonać zmarszczki: peptydy z liftingującym efektem, antyoksydanty, składniki wiążące wilgoć, minimalizujące odparowanie wody i zapewniające ochronę przed UVB, fitosterole, kwas hialuronowy, aloes oraz witaminy młodości A i E. Preparaty z linii Renova wspierają funkcję bariery ochronne skóry i redukcje utraty wody z naskórka poprzez regenerację i poprawę warstwy hudrolipidowej skóry. Zabieg jest wzbogacony o czysty retinol, bogata jakość składu poprawia zdolność skóry do radzenia sobie z destrukcyjnym działaniem wolnych rodników, co prowadzi do zapobiegania przedwczesnemu starzeniu się skóry.

 

Eye Control zabieg dla delikatnej skóry oczu

Skóra wokół oczu jest najcieńszą skórą ciała ludzkiego, dodatkowo jest ona pozbawiona gruczołów łojowych. Dlatego jest szczególnie delikatna i podatna na przesuszenie i wymaga szczególniej opieki, która nie zawsze jest powiązana z typem cery. Anna Lotan stworzyła szereg różnorodnych preparatów z innowacyjną formułą do szczególnej pielęgnacji skóry wokół oczu. Cienką skora wokół oczu podatna jest na powstanie zmarszczek i wiotczenie. Aby zapobiec przedwczesnemu pojawieniu się zmarszczek ważna jest pielęgnacja preparatami, które wspomagają funkcje ochronne całej okolicy oczu.

 Dane kontaktowe

Akademia Piękna
Anna Kontna
47-440 Nędza / Racibórz
ul. Rogol 27

Tel. 790- 750-052
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook/Salon.Akademia.Piekna

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 20:00
Wtorek 09:00 - 20:00
Środa 09:00 - 20:00
Czwartek 09:00 - 20:00
Piątek 09:00 - 20:00
Sobota 09:00 - 15:00
Niedziela Zamknięte

Mapka