Bon Podarunkowy

Pragniesz podarować bliskiej osobie wyjątkowy prezent. Odwiedź nas i zakup elegancki  Bon Podarunkowy, który jest orginalnym  prezentem na każdą okazję. W ten wyjątkowy sposób podarujesz luksusowy wypoczynek, odprężenie i regenerację osobie, która jest Ci bliska.  Bon ma postać eleganckiego zaproszenia, który wystawiany jest od dowolnej kwoty.

Karta Stałego Klienta

Kartę stałego Klienta może nabyć każdy klient, który jednorazowo skorzysta z usług Akademii Piękna. Osoba posiadająca kartę stałego klienta może skorzystać z niższych cen,  10 wizyta uprawnia do 30 % zniżki na wybraną jedną usługę.

 

Analizer Nati to kompleksowe urządzenie do komputerowej diagnostyki kosmetologicznej. Stworzony został przy współpracy kosmetologów, dermatologów, lekarzy chirurgów a także inżynierów. Wykorzystuje nowoczesny system pomiarów fizycznych oraz nowoczesną kamerę cyfrową pracującą w technologii HD Ready. Zastosowanie systemu pomiarowego 2 w 1 pozwala na analizę fizyczną i optyczną skóry, dzięki czemu umożliwia obiektywnie ocenić stan skóry klienta. Obrazuje indywidualne potrzeby oraz określa program pielęgnacji gabinetowej a także domowej. Oprogramowanie pozwala na prowadzenie e-kartoteki klientów i zapisywanie wyników poszczególnych analiz. Badane parametry: nawilżenie, struktura, natłuszczenie, złuszczanie, pory, zmarszczki. Posiada funkcję porównania pomiarów u danego Klienta oraz archiwizację zdjęć. Urządzenie jest przeznaczone dla salonów kosmetycznych, ośrodków SPA, aptek i gabinetów dermatologicznych.

Funkcje pomiarowe:

 • Struktury skóry
 • Pomiar natłuszczenia
 • Pomiar złuszczania
 • Wielkości ujść gruczołów łojowych
 • Szerokości zmarszczek
 • Stopień nawilżenia
 • Podsumowanie wykonanych pomiarów
 • Uwagami do pomiarów i raportu
 • Raport z badania dla Klienta (system automatyczny)
 • Zaznaczanie na mapie twarzy miejsca wykonania pomiaru
 • Dodatkowy pomiar uniwersalny
 • Możliwość wykonania większej ilości tego samego pomiaru w jednym badaniu
 • Możliwość drukowania i tworzenia pliku PDF raportu
 • Dobór optymalnej pielęgnacji dla Klienta

Komputerowa diagnostyka skóry jest jedynym dokładnym badaniem skóry. Prowadzenie kartoteki klienta i wykonywanie komputerowej diagnostyki daje możliwość uzyskania pełnego obrazu skóry oraz zmian zachodzących z każdą kolejną wizytą. Klient uzyskuje pewność iż wykonane zabiegi są odpowiednio dobrane do potrzeb skóry oraz co najważniejsze, klient uzyskuje obraz zachodzących zmian po każdej kolejnej wizycie. Komputerowa diagnostyka skóry umożliwia również prawidłowe zdiagnozowanie wszystkich zmian skórnych.

Zastanawiasz się który zabieg wybrać, który będzie najlepszy dla Twojej skóry ?
Bardzo często pytacie umawiając się na wizytę telefonicznie, który zabieg będziemy wykonywać a ja nie widząc Twojej skóry nie potrafię na to pytanie odpowiedzieć !
W dużym skrócie opiszę jak taka wizyta przebiega w Akademii Piękna
➡️Umawiamy się na wizytę podczas której mgr kosmetolog wybierze zabieg indywidualnie dobrany do potrzeb Twojej skóry i wykonujemy całą procedurę zabiegową.
➡️Podczas tej wizyty ustalamy plan zabiegowy, wyjaśnię Ci czego potrzebuje Twoja skóra aby poprawiła się jej kondycja.

 ➡️Ustalimy ilość zabiegów i odstępy czasowe.

 ➡️Ponadto omawiamy Twoja dotychczasową pielęgnację domową i jeśli jest ona nieprawidłowa omawiam krok po kroku jak powinna ona wyglądać i jakie kosmetyki stosować a których nie.

Piękna cera to proces, potrzebujemy trochę czasu i Twojej cierpliwości. Nie ma jednego zabiegu cud, który zadziała na wszystkie defekty skóry !
Zabiegi należy umiejętnie łączyć, podtrzymywać efekty w wyznaczonym przeze mnie czasie, przestrzegać zaleceń po zabiegowych a także w prawidłowy sposób pielęgnować swoją skórę w domu.

Jestem w stanie Ci pomóc, tylko daj mi i sobie szansę ❤

Poniżej zostały opisane niektóre zabiegi z naszej szerokiej oferty zabiegowej !

 

 

Masaż Kobido

Masaż Kobido ? co to właściwie za masaż, dla kogo jest dedykowany ?
Masaż Kobido – Japoński lifting to najbardziej zaawansowana forma masażu twarzy. Dzięki temu, że działa na głębsze warstwy skóry i mięśnie, możesz osiągnąć młody, świeży wygląd jedynie (i aż!) za pomocą relaksującego dotyku! ​
Masaż Kobido to nie jest zwykły masaż. To wyjątkowa kombinacja koncepcji medycznych i technik manualnych, która uaktywnią nerwy twarzy i intensywnie stymuluje skórę. Naturalnie więc zapobiega zmianie proporcji twarzy, spowodowanej utratą jędrności i osłabieniem mięśni. Masaż Kobido odpowiada zarówno potrzebom młodej skóry, jak i skóry z zaawansowanymi oznakami starzenia.​
Sesję masażu rozpoczynamy od delikatnych ruchów, które przeniosą Cię w krainę błogiego relaksu. Następnie przechodzimy do bardziej zdecydowanych ruchów, które niwelują napięcia mięśniowe i pobudzają głębokie warstwy skóry. Masaż Kobido jest stworzony dla osób, które szukają naturalnych metod poprawy wyglądu twarzy. Jeśli jesteś jedną z nich, a do tego marzysz o chwili kojącego relaksu, umów się na wizytę do Akademii a My zadbamy o Ciebie.
 
Wskazania do masażu:
➡️ Wiotkość skóry
➡️Bóle głowy i uciążliwe migreny
➡️Zmęczone oczy
➡️Przewlekły stres
➡️Sztywne, napięte mięśnie w okolicach twarzy, karku i szyi
➡️Skóra ziemista, szara
 
 

 

 

 

Bloomea Bezbolesny modeling skóry 

Prezentujemy nowość która, pojawiła się na Polskim rynku w 2017 roku dostępna w wybranych salonach. Bloomea to najnowsze odkrycie współczesnej kosmetologii . Urządzenie pochodzi z Francji gdzie było wykorzystywane przez lekarzy chirurgów plastycznych głównie w zabiegach pooperacyjnych, w celu przyśpieszenia leczenia blizn pooperacyjnych i rozstępów. Z czasem bazując na badaniach histologicznych pięciu warstw naskórka odkryto wyjątkowe działanie technologii TRIO M.M.L  w zabiegach kosmetologicznych. 

Etapem pierwszym zabiegu jest MAKROEKSFOLIACJA  po doborze odpowiedniego tipu złuszczającego przeprowadzane jest złuszczanie skóry. Makroeksfoliacja przeprowadzana jest na kilku płaszczyznach, począwszy od delikatnego złuszczania a kończąc na efekcie resurfacingu laserowego. 

Etapem drugim jest MIKROWIBRACJA gdzie za pomocą głowicy urządzenia zostaje wprowadzony koktajl, zawierający w swoim składzie kolagen, elastynę i kwas hialuronowy. Substancje odżywcze są wprowadzone wewnątrztkankowo. Mikrowibracje występujące w urządzeniu mają powinowactwo do wody, dochodzi do podgrzania włókien kolagenowych na poziomie skóry właściwej. Podgrzanie determinuje rozpoczęcie procesu tworzenia nowych włókien. Dzięki temu Bloomea jest wykorzystywana w zabiegach liftingujących i odmładzających. 

Etapem trzeci to Luminoterapia. To zastosowanie światła  o długości 633 nm,  pozwalające dopełnić terapię TRIO M.M.L Udowodniona skuteczność penetracji tej długości fali i doskonałe powinowactwo do warstwy kolagenowej pozwala na dynamiczne przyśpieszenie procesów odbudowy łańcuchów kolagenowych oraz równoczesne namnażanie kolagenu i elastyny.

Podczas złuszczania i wprowadzania składników aktywnych w głąb skóry uzyskujemy efekt:

 • Spłycenie zmarszczek
 • Poprawa napięcia skóry
 • Redukcja blizn, przebarwień i rozstępów
 • Wymodelowanie owalu twarzy 
 • Poprawa napięcia skóry 
 • Mocne nawilżenie i dotlenienie skóry

 

Sinapsi

Pierwszy laserowy iniektor na świecie już w Akaddmi Piękna, stworzony na potrzeby wymagających klientów. Najnowsza technologia medycznego urządzenia SINAPSI 2.0 bazująca na opatentowanej technologii NFI w sposób zupełnie bezbolesny, nieinwazyjny i natychmiastowy wprowadza do poziomu skóry właściwej medyczny preparat Fillerjalux. Produkt zamknięty w formie strzykawkowej dzięki unikalnej kompozycji składników aktywnych, nanocząsteczkowym molekułom od pierwszych minut podania, widocznie wypełnia obszar poddany zabiegowi. Unikatowy koncept SINAPSI + Fillarjalux już po 15 minutach pozwala cieszyć się efektem wolumetrii twarzy, spłycenia zmarszczek o 76% oraz zagęszczenia i ujędrnienia skóry! Idealna alternatywa dla tych, którzy obawiają się zabiegów iniekcyjnych. Medyczna jakość oraz synergia najnowocześniejszych technologii, to zupełnie nowe, wyjątkowe spojrzenie na zabiegi medycyny estetycznej!

Co wyróżnia zabieg SINAPSI

 • zabieg bezbolesny
 • zabieg całoroczny
 • nieinwazyjny
 • efekty już po 1 zabiegu

Na czym polega zabieg?

Urządzenie SINAPSI bazujące na opatentowanej technologii NFI w sposób zupełnie bezbolesny, nieinwazyjny i natychmiastowy wprowadza do poziomu skóry właściwej Filler jalux -  żel na bazie aktywnego tlenu, witaminy C i kwasu hialuronowego.

SINAPSI łączy w sobie działanie:

 • hybrydowego lasera o 3 długościach fal (450nm, 650 nm, 1064nm)
 • pulsacyjnego RF o częstotliwości 480 kHz
 • elektroporacji o mocy 260 mW

Unikatowy koncept SINAPSI +FILLERJALUX pozwala już po 15 minutach cieszyć się efektem:

 • wypełnienia zmarszczek 
 • wypełnienie bruzdy nosowo-wargowej
 • efekt „push up” na czerwieni wargowej
 • zagęszczenia skóry
 • odżywienia
 • poprawy kolorytu

 

 
 

Zabiegi firmy Yonelle

 

Zabiegi Cosmo S-Peel TM polegają na zastosowaniu peelingów kwasowych oraz nowatorskiego boostera z micelarnym RETINOLEM w otoczce antyoksydacyjnej.
Zapewnia to efekt „dopalacza” procesów odnowy biologicznej skóry i przenosi profesjonalne zabiegi z kwasami na najwyższy poziom skuteczności. 

Peelingi powierzchniowe, dostarczające natychmiastowych efektów w postaci odświeżenia, wygładzenia i napięcia skóry,  a także efektów długoterminowych w postaci ogólnej poprawy kondycji i wyglądu skóry.

Spersonalizowanie receptur pozwoliło stworzyć trzy preparaty, w zależności od stanu, potrzeb i typu skóry

- rozjaśniający peeling przeciwstarzeniowy

- peeling redukujący zaczerwienienia

- peeling przeciw niedoskonałością skóry 

 

ACTIVE ENERGY VIT. C FORTE

Superluksusowy zabieg do każdego rodzaju skóry zestresowanej i zmęczonej o niezwykle relaksującym przebiegu i holistycznym działaniu na skórę i zmysły. Zabieg hamuje procesy starzenia się skóry i pobudza ją do samoregeneracji. Widoczny i odczuwalny jest efekt rozświetlenia i liftingu.

Zabieg z KATEGORII PREMIUM+ wykorzystuje multistymulujące działanie dwóch aktywnych ampułek i dwóch nowatorskich masek, uzupełniane 4 masażami twarzy, szyi, dekoltu i karku, w tym również autorskim masażem drenującym z wykorzystaniem dwóch Ultramasażerów YONELLE. Specjalnie dobrane masaże pomagają pozbyć się skutków stresu, rozluźniają powstałe napięcia mięśniowe, przynoszą ulgę, a luksusowe nuty zapachowe zastosowane w nowych produktach wpływają na pozytywne samopoczucie i dobry nastrój.

Czas trwania: 1.5 h

 

Zabieg poprawiający stan i wygląd cery mieszanej i tłustej z uporczywymi niedoskonałościami

Zabieg błyskawicznie wycisza zaczerwienienia towarzyszące stanom zapalnym. Głęboko oczyszcza skórę, doskonale odblokowuje pory, widocznie zmniejsza ilość i ogranicza powstawanie zaskórników. Z wykorzystaniem farmaceutycznego kannabidiolu CBD, kwasu salicylowego i japońskiego węgla ubame. Spektakularnie wygładza powierzchnię skóry i ujednolica jej koloryt. Skutecznie reguluje wydzielanie sebum oraz skład mikroflory skóry. Działa silnie łagodząco. Polecany do skóry w każdym wieku, również w przypadku trądziku dorosłych. Farmaceutyczny kannabidiol CBD został wzmocniony kierunkowo działającymi składnikami aktywnymi, które rozszerzają spektrum jego aktywności, tworząc CBD ACTIVE PLUS. Ta wyjątkowa synergia działania hamuje rozwój bakterii wywołujących stany zapalne skóry, przyspiesza procesy gojenia się i regeneracji skóry.

 

 

Rozświetlający zabieg- Zabieg dodający blasku i odświeżający koloryt każdego rodzaju skóry

Zabieg do cery zmęczonej, zestresowanej, wymagającej rewitalizacji i poprawy kolorytu. Błyskawicznie poprawia wygląd cery, odświeża, rozjaśnia i nawilża. Pozostawia odczuwalny efekt rozświetlenia i poprawy kolorytu. Cera po zabiegu jest zachwycająco gładka, promienieje świeżością i młodzieńczym blaskiem.

Zabieg bazuje na kompleksie witamin C+ 5AHA mianowicie witaminie C oraz 5 alfa-hydroksykwasów:

 • mlekowy
 • cytrynowy
 • jabłkowy
 • winowy
 • glikolowy 

Efekty zabiegu:

✔ rozświetlenie skóry
✔ wyrównanie kolorytu skóry
✔ efekt Baby Face - gładka i napięta skóra
✔ głębokie nawilżenie skóry
✔ świeża wypoczęta skóra

MANDEL HYDROACTIVE PEEL

CAŁOROCZNY zabieg bankietowy do każdego rodzaju skóry, łącznie z wrażliwą i naczynkową. Zabieg poprawia elastyczność skóry, pozostawiając ją miękką i gładką. Ekspresowo przywraca zdrowy, promienny wygląd ceracnia naczynka krwionośne. Kluczowym produktem używanym podczas zabiegu jest MEDESTHETIC Duo-Maska Modelująca – KOSMECEUTYCZNY PATENT KOREAŃSKI! Duo-Maskay. Widocznie zwęża pory. Odbudowuje barierę naskórkową, koi delikatną i wrażliwą skórę. Aktywne serum z hesperydyną i escyną zmniejsza zaczerwienienia i wzm to prawdziwa „bomba” składników aktywnych w innowacyjnej formule. Zastygając na skórze – nie wysycha! Daje to ponadprzeciętny efekt długotrwałego nawilżenia zarówno zewnętrznych, jak i głębszych warstw skóry nawet przez 72 godziny!


CZAS ZABIEGU: 60 minut

 

BIOFUSION SECOND SKIN

Zabieg biologicznie regenerujący skórę dojrzałą suchą i odwodnioną

Intensywny zabieg do cery suchej i normalnej, dojrzałej, odwodnionej, skłonnej do ściągania i podrażnień. Skóra zostaje poddana procesowi biologicznej regeneracji, dzięki zastosowanej technologii biofuzji. Polega ona na tym, że składniki preparatów tworzą biokompatybilną drugą skórę, która WTAPIA SIĘ w naskórek. Ta nowatorska technika daje efekt spektakularnego nawilżenia, wręcz „napompowania” skóry, który utrzymuje się wiele godzin. Rekordowa gładkość skóry wyczuwalna jest od razu po zabiegu. Cera ma wyrównany koloryt, jest rozjaśniona i młodzieńczo rozświetlona. Już po jednym zabiegu obserwuje się radykalną poprawę elastyczności i jędrności skóry oraz spłycenie zmarszczek. Skóra jest wzmocniona, przestaje się nadmiernie łuszczyć, jest bardziej odporna na czynniki zewnętrzne i podrażnienia.

Czas zabiegu: 60 minut

 

 

 CONTRA DRY

Idealny do skóry przesuszonej, szorstkiej, skłonnej do łuszczenia się, z odczuwalnym dyskomfortem ściągania i braku elastyczności. Regeneruje naskórek, przywracając mu prawidłową strukturę i wzmacniając jego funkcje barierowe. Łagodzi objawy podrażnień, spowodowane np. długotrwałą podróżą , przebywaniem w klimatyzowanych pomieszczeniach lub niekorzystnym działaniem czynników klimatycznych. Zabieg przywraca skórze poczucie komfortu, wygładza, zapewnia jej miękkość w dotyku i elastyczność oraz doskonale nawilża.

Czas zabiegu 60 minut

 

 

CONTRA WRINKLE

 

Zabieg do cery dojrzałej, wymagającej stymulacji do odbudowy. W widoczny sposób wygładza skórę, poprawiając jednocześnie owal twarzy. Ujędrnia i pomaga odzyskać młodzieńczą witalność. Duża dawka retinolu regeneruje skórę, reguluje cykl odnowy komórkowej naskórka i zapewnia stymulację metabolizmu. Zabieg dokonuje zaskakującej przemiany – widoczne efekty to piękny, zdrowy wygląd skóry, spłycone zmarszczki i poprawa kolorytu.

Czas zabiegu: 60 min

 

CONTRA REDNESS

Wyjątkowo skuteczny zabieg do cery naczynkowej, poprawiający wygląd i komfort skóry z widoczną kruchością naczynek i tendencją do ich rozszerzania się, wrażliwej, nadreaktywnej, skłonnej do podrażnień. Doskonale redukuje zaczerwienienia skóry, rozjaśnia ją, regeneruje i wygładza naskórek. Zastosowana tu farmaceutyczna eskulina usprawnia mikrokrążenie, wzmacnia i uelastycznia ścianki naczyń krwionośnych, łagodzi objawy podrażnień. Efekty zabiegu są spektakularne! Jest on doskonały również dla panów.

Czas zabiegu: 60 min

 

Fale Radiowe 

Zabieg z użyciem fal radiowych ( RF) to jedna z najlepszych metod nieinwazyjnego odmładzania skóry. Nie bez powodu fale radiowe nazywane są ''liftingiem bez skalpela!''

Działanie Fal Radiowych w zabiegach na twarz

Podczas zabiegu następuje ogrzanie warstw skóry przez prądy o częstotliwości radiowej. Fale radiowe wnikają w skórę na głębokości 2 cm nagrzewając komórki tłuszczowe i włókna kolagenowe. W zabieg na twarz na skutek działania fal radiowych następuje stymulacja kolagenu, przyśpieszenie drenażu limfatycznego i usuwanie toksyn. Podgrzewanie włókien kolagenowych wywołuje ich kurczenie i napinanie dzięki czemu następuje proces regeneracji. Fele stymulują też fibroblasty do odbudowy i wytworzenia kolagenu i elastyny, co daje efekt wypełniania zmarszczek. Działanie RF na tkanki: poprawa ukrwienia skóry, stymulacja fibroblastów, poprawa napięcia działanie liftingujące,  redukcja zmarszczek, wzrost napięcia skóry, redukcja tkanki tłuszczowej. 

Wskazania do zabiegu na twarz:

 • lifting twarzy,szyji i dekoltu
 • poprawa napięcia i kondycji skóry twarzy i okolic oczu
 • likwidacja zwiotczeń
 • wygładzenie kurzych łapek
 • spłycenie zmarszczek mimicznych 
 • poprawa owalu twarzy, likwidacja tzw chomiczków
 • likwidacja zwisającego tzw drugiego podbródka 

Fale Radiowe w zabiegach na ciało

W zabiegach na ciało fale radiowe wykorzystuje się w okolicach ud, ramion i brzucha. Fale nie oddziałują na tkankę powierzchownie, lecz docierają do głębszych warstw skóry i komórek tłuszczowych, w których zawarte są trójglicerydy. Pod wpływem temperatury dochodzi do ich rozpuszczenia i rozbicia czyli do tzw lipolizy. Ogrzanie komórek tłuszczowych prowadzi do zwiększenia ich metabolizmu i wydzielenia tłuszczu w postaci kwasów tłuszczowych. Tłuszcz przemieszcza się do przestrzeni międzykomórkowej, w konsekwencji jest trawiony przez wątrobę i wydalany przez układ wydalniczy. 

Wskazania do zabiegów na ciało:

 • zmniejszenie cellulitu
 • spalanie tkanki tłuszczowej
 • ujędrnienie skóry ramion, pośladków, brzucha i ud( np. po gwałtownej utracie wagi)
 • kształtowanie sylwetki po porodzie
 • likwidacja zwiotczeń wybranych partii ciała
 • zmniejszenie blizn i rozstępów
 • poprawa jędrności i sprężystości skóry

 

 

 

 

   

 

 

  

 

 

PQ-Age innowacyjny zabieg ujędrniająco-liftingujący do biorewitalizacji skóry

Do naszej oferty wprowadzamy nowość z dziedziny medycyny estetycznej PQ-Age. Jeśli szukasz peelingu, który można wykonać o każdej porze roku i który nie powoduje łuszczenia się skóry,  zaczerwienienia zabieg ten będzie strzałem w dziesiątkę. 

Peeling PQ-Age jest doskonałym zabiegiem poprawiającym napięcie wiotkiej skóry oraz redukujący trądzik,  przebarwienia jak również blizny różnego pochodzenia w tym blizny potrądzikowe. Innowacyjność zabiegu polega na tym, że zapewnia głęboką stymulację skóry bez naruszania jej powierzchni i nie powoduje widocznego złuszczania. Zabieg nie podrażnia naskórka jest przyjemny i bezbolesny. Efektem zabiegu jest gładka, rozjaśniona, mocno napięta  i odmłodzona skóra. Zabieg można wykonać u klientów w każdym wieku nawet u klientów z bardzo suchą i odwodnioną skórą. 

Jest to nowa formuła peelingu będąca mieszanką kilku składników, które wywołują silną reakcję regeneracyjną w najgłębszych warstwach skóry właściwej. W skład peelingu wchodzi:

 • Kwas trójchlorooctowy (TCA) o stężeniu 34% widocznie rozjaśnia i wygładza skórę, zmniejsza wielkość porów, usuwa przebarwienia i drobne blizny, a także leczy niektóre odmiany trądziku pospolitego. 
 • Nadtlenek mocznika ma właściwości silnie rozjaśniające oraz nawilża i ułatwia wnikanie do skóry TCA
 • Kwas kojowy posiada właściwości depigmentacyjne, jego działanie polega na hamowaniu aktywności tyrozyny- enzymu uczestniczącego w procesie syntezy melaniny białka warunkującego koloryt skóry. Kwas kojowy ma również właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze
 • Koenzym Q10 nazywany również eliksirem młodości bierze udział w wytwarzaniu energii w komórkach.

Zabieg ten jest dedykowany osobą, które poszukują bezbolesnych, nieinwazyjnych i szybkich sposobów na zdrową skórę. Peeling PQ-Age stymuluje do wewnętrznej odnowy i intensywnie regeneruje najgłębsze warstwy skóry w bardzo delikatny sposób. Peeling przynosi efekty już po pierwszym zabiegu!

Wskazania:

 • utrata napięcia i jędrności skóry
 • wygładzenie skóry
 • redukcja zaskórników
 • zmniejszenie zmarszczek
 • redukcja blizn 
 • wyrównanie kolorytu skóry

Przeciwwskazania:

 • ciąża i karmienie piersią
 • czynna opryszczka
 • przerwana ciągłość skóry

 

 

 

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja jest to zabieg złuszczania naskórka, jest to rodzaj peelingu mechanicznego. Skóra zostaje złuszczona stopniowo warstwa po warstwie nie naruszając warstwy brodawkowej oraz skóry właściwej. Dzięki usunięciu warstwy rogowej naskórka dochodzi do zintensyfikowanego powstania nowych, pełnowartościowych żywych komórek, które stopniowo zastępują usunięte obumarłe komórki. Zabieg mikrodermabrazji nie niesie niebezpieczeństwa uszkodzenia skóry, powstania przebarwień oraz blizn. Podczas zabiegu jest kontrolowana głębokość ścierania naskórka poprzez regulację mocy strumienia mikrokryształów, czasu oddziaływania i stopnia nacisku na skórę. Mikrodermabrazja diamentowa polega na ścieraniu naskórka za pomocą specjalnych końcówek różniących się wielkością dobranych odpowiednio do miejsca zabiegu. Końcówki są wyposażone w specjalny pierścień ścierający, do którego są przytwierdzone na stałe mikrokryształki. Natomiast złuszczony naskórek zasycany jest w specjalny filtr umieszczony w aparacie. Powtarzany zabieg mikrodermabrazji stymuluje przebudowę skóry właściwej. Obserwuje się zwiększoną produkcje kolagenu i elastyny na skutek usunięcia powierzchownych warstw naskórka. Efekty zabiegu są widoczne bezpośrednio po jego zakończeniu.
Efekty po zabiegu:

 • Wygładzenie skóry
 • Pobudzenie fibrolastów do produkcji kolagenu i elastyny
 • Wygładzenie drobnych zmarszczek
 • Usunięcie nieżywych komórek skórnych
 • Wzrost absorpcji składników aktywnych zawartych w kosmetykach

 

Peeling migdałowy

Kwas migdałowy to kwas z grupy alfa-hydroksylowych (AHA), który otrzymuje się przez hydrolizę wyciągu z gorzkich migdałów. Dzięki specyficznej budowie i właściwościom, związek ten jest nie tylko bezpieczny dla skóry, ale też niezwykle skuteczny. Dzięki stopniowemu przenikaniu do głębszych warstw naskórka, pozwala na osiągnięcie szybkich efektów, już po pierwszym zabiegu bez podrażnień i uczucia dyskomfortu. Jest związkiem nietoksycznym i nie zwiększa wrażliwości skóry na słońce. Zabieg peelingu migdałowego nie niesie ryzyka podrażnienia skóry, idealny jest do pielęgnacji każdego radzaju skóry nawet bardzo wrażliwej i naczyniowej. Zabieg można wykonywac przez cały rok, jest jedynym peelingiem, który może być wykonany również w okresie letnim. Peeling migdałowy jest idealnym zabiegiem na okres letni. Następuje wyraźna poprawa kolorytu skóry, skóra opala się szybciej, równomiernie bez ryzyka pojawiania się przebarwień skórnych. Opalenizna zostaje uwydatniona i podkreślona. Atutem zabiegu jest równiez to iż można korzystać z solarium, bezpośrednio po wykonanym zabiegu.
Efekty po zabiegu:

 • Rozpuszcza komórki warstwy rogowej naskórka, zmniejsza jej grubość i normalizuje proces keratynizacji. Wystarczy jeden zabieg, by przywrócić cerze utracony blask oraz promienny i świeży wygląd
 • Dzięki właściwościom mikrozłuszczającym odblokowuje i spłyca pory skóry, zapobiegając powstawaniu zaskórników.
 • Normalizuje czynność gruczołów łojowych niwelując problem nadmiernego przetłuszczania się cery.
 • Matuje, wygładza i wyraźnie odświeża naskórek
 • Działa bakteriobójczo, przeciwzapalnie i antyseptycznie, łagodzi i zapobiega rozwojowi stanu zapalnego skóry
 • Wyraźna poprawa kolorytu skóry widoczna jest już po pierwszym zabiegu, skóra po zabiegu opala się szybciej a opalenizna zostaje uwydatniona i podkreślona
 • Zmniejsza objawy tzw. fotostarzenia się skóry - wyrównuje koloryt, poprawia jędrność i niweluje powierzchniowe zmarszczki
 • Rozpuszczenie martwych warstw naskórka zwiększa pojemność chłonną skóry. Skóra traktowana kwasem migdałowym znacznie lepiej absorbuje substancje aktywna zawarte w kosmetykach. Zwiększa to tym samym skuteczność stosowanych kremów
 • Systematyczne wykonywanie zabiegów z kwasem migdałowym spowalnia procesy starzenia się skóry, poprawiając zarazem stan cery zmęczonej, odwodnionej, poszarzałej i zgrubiałe

 

Kwasy glikolowe

Kwas glikolowy otrzymywany z trzciny cukrowej. Ma najmniejszy rozmiar cząsteczek spośród wszystkich kwasów AHA i w związku z tym jest najlepiej absorbowany przez skórę i najskuteczniej działa. Jego fenomen jest rezultatem bardzo szerokiego spektrum działania oraz wysokiej efektywności w leczeniu różnych problemów skórnych. Zaletą kwasu glikolowego jest to, że poprawia wygląd i kondycję skóry u osób w każdym wieku. W odpowiednim stężeniu kwas glikolowy przyniesie oczekiwany efekt zarówno u ludzi młodych, których skóra wymaga szczególnej pielęgnacji, jak i u osób z cerą dojrzałą z pierwszymi oznakami starzenia się i wiotczenia skóry. Stężenie kwasu dobierane jest do indywidualnych potrzeb klienta. Skóra po zasięgu nie łuszczy się! W niskich stężeniach do 15 % kwas glikolowy działa w obszarze naskórka, rozluźniając połączenia pomiędzy martwymi komórkami, powodując ich złuszczanie i jednocześnie odsłanianianie nowych warstw komórek. Wpływa również na zwiększenie uwodnienia warstwy rogowej i poprawę nawilżenia skóry. Skóra staje się wygładzona i bardziej elastyczna. W średnich stężeniach od 35% do 50 % kwas glikolowy, oprócz poprawy nawilżenia skóry, wspomaga leczenie trądziku, działając oczyszczająco, regulując proces wydzielania sebum i zwężając ujścia gruczołów łojowych. W wyższych stężeniach od 50 % do 70 % kwas glikolowy działa na skórę właściwą, stymulując fibroblasty do syntezy kolagenu i elastyny, spowalniając procesy starzenia się skóry. W efekcie zwiększa się jej gęstość, poprawia nawilżenie, napięcie i koloryt, a zmarszczki ulegają spłyceniu.
Efekty po zabiegu

 • Odbudowa włókien sprężystych i poprawy elastyczności skóry
 • Zwiększenie produkcji kolagenu
 • Spłycenie zmarszczek
 • Wygładzanie skóry
 • Spłycenie blizn potrądzikowych
 • Rozjaśnienie plam pigmentowych i przebarwień skórnych
 • Oczyszczenie skóry
 • Kwas glikolowy złuszczając obumarły naskórek, ułatwia wnikanie składników aktywnych zawartych w kosmetykach w głąb skóry, przez co zwiększa skuteczność stosowanych preparatów pielęgnacyjnych.

Kwasy Medyczne

Peeling medyczny to zabieg estetyczny, którego celem jest złuszczenie warstw naskórka. W zależności od rodzaju kwasu niwelujemy skutki starzenia się skóry, przebarwienia, zmniejszamy blizny potrądzikowe oraz regulujemy proces wydzielania sebum. Kwasy medyczne oczyszczają również  skórę, wygładzają  a także wspomagają leczenie trądziku. Z uwagi na wielokierunkowe działanie, możliwość częstego powtarzania oraz niewielką inwazyjność kwasy medyczną są cenną metodą leczniczą. Zabieg polega na aplikowaniu preparatów o różnych stężeniach. Dobór stężenia kwasu dobierany jest indywidualnie dla każdego klienta. Peelingi medyczne przeprowadzane są w serii zabiegów, których liczbę warunkuje charakter problemu. Zwykle zabieg jest powtarzany minimum po 21 dniach.

Przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu:

 • atopowe, bakteryjne i łojotokowe zapalenie skóry
 • ciąża i karmienie piersią
 • wrażliwa skora
 • opryszczka
 • skóra tuż po depilacji
 • przerwana ciągłość skóry
 • fototerapia 

Oferujemy kwasy medyczne:

 • Glikolowy 30 %,  70%
 • Migdałowy 40 %,  60%
 • Salicylowy 20 % , 30%

W zależności od rodzaju skóry kosmetolog dobierze indywidualnie rodzaj kwasu podczas wizyty.

 

 

 

Przedłużanie rzęs metodą 1:1

Profesionalne przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1  polega na doklejeniu rzęs do każdej rzęsy naturalnej.  Dzięki fachowości i wiedzy osób wykonujących zabieg, uzyskujemy efekt ''pięknego spojrzenia''  jednosześnie nie uszkadzając rzęs naturalnych.

Zabieg przedłużanie rzęs trwa średnio od 1,5 do 2 godzin. Uzupełnienie aplikaji trwa już od około 40min do 1,5 godziny, w zależności od ilości rzęs uzupełnianych. Na rzęsach przedłużonych metodą jeden do jednego nie ma grudek i są one perfekcyjnie rozdzielone. Nie ważne czy na basenie, siłowni, saunie, czy w codziennym życiu przedłużone rzęsy zawsze wyglądają perfekcyjnie. Zabieg jest całkowicie bezpieczny gdyż opiera się o naturalny cykl życia rzęs. Rzęsy przedłużone wypadają wraz z rzęsą naturalną, gdy kończy ona swój cykl życia trwa to zwykle około sześć do ośmiu tygodni, dlatego dla utrzymania efektu perfekcyjnie przedłużonych rzęs należy aplikację uzupełniać co 3-4 tygodnie.

Rzęsy aplikowane metodą 1:1 wyglądają jak naturalne, nie sprawiają wrażenia ciężkości oka, a ich budowa odpowiada budowie rzęsy naturalnej. Dzięki szerokiej gamie długości, grubości oraz stopnia podkręcenia rzęs można uzyskać praktycznie dowolny efekt.

                                 

                                  

 

Elleebana One Shot Lash Lifting nowość

Keratynowy lifting naturalnych  rzęs+ henna+ botox ! Prezentujemy najnowszy trend w branży stylizacji rzęs

Botox i keratynowe laminowanie rzęs to zabieg dedykowany naturalnym rzęsom. Pozwala na uniesienie, przyciemnienie oraz dogłębne odżywienie naturalnych rzęs. 

Zabieg przeznaczony jest dla wszystkich osób, którym podoba się efekt lśniących, podkręconych rzęs 

Na czym polega zabieg?

To nieinwazyjny zabieg polegający na podkręceniu rzęs i wymodelowaniu ich kształtu. Jest to możliwe dzięki nałożeniu na rzęsy kilku preparatów, które umożliwiają zmianę ich struktury jednocześnie wzmacniając rzęsy i odżywiając je. Kolejnym etapem jest koloryzacja rzęs, która ma za zadanie nadać piękny głęboki kolor rzęsom. Dodatkowo zabieg wzbogacony jest o BOTOX, preparat zaprojektowany w celu wzmocnienia naturalnych rzęs. Botox w 97% zawiera naturalne składniki i witaminy głównie witaminy A, E,B5 Ostatnim etapem jest  keratynowa laminacja dzięki, której rzęsy zostają dogłębnie nawilżone, zregenerowane i odżywione ale także keratyna dostarcza rzęsom protein soi  co pozwala im szybciej rosnąć. Obecność protein soi odpowiada za nawilżenie i nadanie połysku rzęsom. 

Efekty- po zabiegu rzęsy są widocznie podkręcone, nawilżone, miękkie, błyszczące dzięki zastosowaniu henny otrzymujemy pogłębiony kolor. Efekt ten utrzymuje się przez cały cykl życia rzęsy, nawet okołu 8 tygodni. Nie wszystkie rzęsy rosną w tym samym czasie dlatego najlepszy efekt utrzyma się przez 4- 6 tygodni. 

 Przeciwwskazania do zabiegu:

 • choroby alergiczne oczu
 • jęczmień na powiece
 • zapalenie spojówek
 • chemioterapia
 • niedawno przeprowadzona operacja w okolicy oka
 • zapalenie rogówki
 • łzawiące oczy
 • cysty
 • klaustrofobia
 • soczewki kontaktowe należy zdjąć przed zabiegiem

Poniżej przedstawiamy kilka naszych prac 

 

 

 

Parafina na dłonie

Okłady parafinowe są od lat stosowane w zapaleniach i bólach stawów. W kosmetyce zabiegi parafinowe służą ogólnemu polepszeniu wyglądu skóry. Kąpiel dłoni w cieplej parafinie pokrywa dokładnie powierzchnie skóry. Pod maseczką temperatura podnosi się o 1-2 stopnie, co powoduje pobudzenie gruczołów potowych. Ciepło i wilgoć nie wydostaje się na zewnątrz – powstaje tzw. efekt okluzyjny. Parafina nałożona na dłonie z wykorzystaniem ampułki lub produktu pielęgnującego sprawia ze skóra jest idealnie nawilżona i gładka w dotyku.

Zabieg ten cieszy się popularnością w okresie jesienno zimowym gdzie nasza skóra cierpi najbardziej z powodu niskich temperatur na dworze. Dłonie są wtedy szczególnie narażone na wyjątkowe niebezpieczeństwo, ponieważ ich cienka skóra zawiera bardzo niewielką warstwę tkanki tłuszczowej. Niska temperatura powoduje, że produkcja potu jest ograniczona, również mniej łoju dociera na powierzchnię skóry. Staje się ona sucha i szorstka.

 

Manicure tradycyjny

Zabieg manicure tradycyjnego polega na wycięciu skórek nachodzących na płytkę paznokciową za pomocą cążek, lub płynu zmiękczającego. Podczas wykonywania zabiegu po uprzednim wykluczeniu przeciwwskazań, płytce paznokciowej nadany jest odpowiedni kształt, następnie usuwane zastają skórki nachodzące na płytkę paznokciową w zależności od życzeń klienta za pomocą cążek lub za pomocą drewnianej szpatułki. Na życzenie klientki paznokcie zostają lakierowane kolorem zależnym od upodobań klientki, bądź z końcówką french. Estetyczny zabieg manikiuru tradycyjnego decydować będzie o wyglądzie paznokci jak i całej dłoni.

 

Manicure SPA

Manicure SPA to przyjemny zabieg pielęgnacyjny dłoni i paznokci. Bardzo odprężający dzięki połączeniu masażu, zapachu olejków eterycznych i ciepła Zabieg rozpoczyna się kąpielą dłoni zanurzonych w ciepłej wodzie z dodatkiem ciepłych olejKów eterycznych. Następnie w celu wygładzenia dłoni wykonywany jest peeleing na bazie cukru brązowego. Kolejnym etapem manicure SPA jest wykonanie masażu gorąca świecą. Świeca składa się w 100 % z naturalnych składników m.in. masła Shea oraz olejków sojowego i jajoba. Jest wzbogacona woskiem pszczelim, co pozwala zastosować jego lecznicze właściwości. Unikatowa formuła olejku ze świecy pozostawia skórę cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką i miękką. Po peelingu dłoni wykonywany jest tradycyjny manicure.

 

Manicure japoński P. Shine

Manicure japoński wzmacnia naturalną płytkę paznokcia, nadaje piękny połysk, uszczelnia płytkę paznokcia, zasila w składniki naturalne. W skład preparatów wchodzą: witaminy A + E, keratyna, pyłek pszczeli i krzemionka z morza japońskiego. Manicure japoński zalecany jest szczególnie na paznokcie łamliwe, kruche i rozdwajające się. Zabieg polega na wmasowaniu odżywczej pasty w płytkę paznokcia. Następnie nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając puder, który powoduje zatrzymanie składników zawartych w paście przed spłukaniem z płytki paznokcia. Dodatkowym efektem tego zabiegu jest wysoki naturalny połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia ok. 2 tygodni. Po wykonaniu zabiegu nie jest wskazane malowanie paznokci przez 4-5 dni, gdyż przyczepność lakieru do płytki paznokcia w tym okresie jest bardzo ograniczona.

Striplac lakier peel-off 

Prezentujemy Państwu hit roku - rewelacyjny trwały lakier do paznokci peel-off! Pierwszy na świecie lakier o trwałości dłuższej niż tradycyjny lakier,nie wymaga zastosowania zmywacza do paznokci oraz innych rozpuszczalników w celu jego zmycia. Usunęcie lakieru następuje poprzez podważenie i odklejenie lakieru z płytki paznokciowej jak naklejki. Po usunieciu lakieru Striplac, płytka paznokciowa jest zdrowa i nieuszkodzona. Zalety lakieru peel-off:

 • szybkie i łagodne dla paznokci  usuwanie lakieru
 • trwałośc około 10 dni
 • błyszczący połysk
 • odporny na odpryskiwanie
 • chroni naturalną płytkę paznokcia

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy, to nowy trend w kosmetyce. Podczas manicure hybrydowego wykorzystuje się preparaty, łączące właściwości lakieru do paznokci i utwardzanego światłem żelu. Specjalnie opracowane pigmenty zapewniają łatwość nakładania i szeroką gamę kolorystyczną, a właściwości lakiero-żelu zapewniają długotrwały efekt. Pod wpływem zabiegu na płytce paznokcia tworzy się ochronna warstwa. Powłoka ta nie odpryskuje jak zwykły lakier. Paznokcie nie tracą charakterystycznego połysku a płytka jest wyjątkowo trwała i odporna na urazy. Paznokcie uzyskują naturalną, ładną oprawę. Zabieg manicure hybrydowego jest alternatywą dla tipsów, utrzymuje się 2-3 tygodnie. Czas wykonania zabiegu to 40 mniut.

Manicure hybrydowy niewiele się różni od tradycyjnego. Zabieg zaczyna się od przygotowania płytki paznokciowej, nadaniu kształtu, usunięciu skórek. Opiłowane paznokcie z odsuniętymi skórkami zostają zmatowione specjalnym bloczkiem. Po nałożeniu i utwardzeniu warstwy bazy, nakładana jest warstwa koloru oraz nabłyszczacz. Zabieg zakończony jest peelingiem dłoni oraz wmasowaniu odżywczego serum. Lakier hybrydowy usuwany jest za pomocą acetonu.

 

Przedłużanie paznokci metoda żelową

Przedłużanie paznokci to metoda pozwalająca nadać płytce paznokciowej naturalny wygląd oraz odpowiednią wytrzymałość na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne. W naszym salonie paznokcie przedlużane są na tipsie lub na formie ( szablonie) oraz wspólcześnie bardzo popularne wzmocnienie paznokci żelem w połączeniu z lakierem hybrydowym. W ofercie posiadamy szeroki wachlarz zdobień artystycznych.  Panie mogą cieszyć się estetycznymi oraz mocnymi paznokciami o różnych kształtach, kolorach lub wzorach przez długi czas.

 

Pedicure

Pedicure jest kosmetycznym zabiegiem pielęgnacyjnym, któremu poddawana jest cała stopa wraz z paznokciami. Pedicure kosmetyczny jest zabiegiem, który polega na zmyciu lakieru, skróceniu i opiłowaniu paznokci, usuwaniu skórek nachodzących na płytkę paznokciową . W zakres pedicure kosmetycznego wlicza się również usunięcie zrogowaciałego naskórka z całej stopy. Zabieg jest zakończony delikatnym masażem oraz na życzenie klientki lakierowaniem paznokci lub nakładaniu lakieru hybrydowego bądź wykonaniu paznokci żelowych. W naszym gabinecie  pedicure jest wykonany przy pomocy frezarki. Frezarka jest urządzeniem, który pochłania pył jednak najbardziej istotne są frezy, którymi są usuwane defekty skórne. Frezy różniące się wielkością, kształtem oraz materiałem z którego są wykonane. Korzyści pracy z frezarką jest wiele ponadto można wykonywać zabiegi w miejscach trudno dostępnych, zrogowaciałe warstwy naskórka są usuwane delikatnie i bardzo dokładnie. Zabieg jest komfortowy dla klienta, bezbolesny i przyjemny. Podczas wykonywania zabiegu pedicure stosowane są produkty jednorazowe dla każdego klienta, ponadto frezy są zabezpieczone jednorazowymi nakładkami o różnej gradacji ścierania, dobierane indywidualnie podczas wykonywania zabiegu. Zabieg pedicure jest bezpieczny z naciskiem na najwyższy poziom higieny zgodnie z wymogami sanepidu.

 

Pedicure SPA

Zabieg pedicure SPA jest rozszerzeniem podstawowego zabiegu pedicure. W pierwszej kolejności odbywa się kąpiel stóp w wodzie z plastrami cytryny i pomarańczy, następnie  wykonywany jest klasyczny pedicure. Natomiast druga część wprowadza klienta w świat zapachów i głębokiego relaksu. Masaż płynnym miodem oraz silne nawilżenie stóp maską miodową. Dane kontaktowe

Akademia Piękna
Anna Kontna-Dróżniewicz
47-440 Nędza / Racibórz
ul. Rogol 27

Tel. 790- 750-052
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook/Salon.Akademia.Piekna

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 20:00
Wtorek 08:00 - 20:00
Środa 08:00 - 20:00
Czwartek 08:00 - 20:00
Piątek 08:00 - 20:00
Sobota 08:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte

Mapka