Pedicure

Pedicure jest kosmetycznym zabiegiem pielęgnacyjnym, któremu poddawana jest cała stopa wraz z paznokciami. Pedicure kosmetyczny jest zabiegiem, który polega na zmyciu lakieru, skróceniu i opiłowaniu paznokci, usuwaniu skórek nachodzących na płytkę paznokciową . W zakres pedicure kosmetycznego wlicza się również usunięcie zrogowaciałego naskórka z całej stopy. Zabieg jest zakończony delikatnym masażem oraz na życzenie klientki lakierowaniem paznokci lub nakładaniu lakieru hybrydowego bądź wykonaniu paznokci żelowych. W naszym gabinecie  pedicure jest wykonany przy pomocy frezarki. Frezarka jest urządzeniem, który pochłania pył jednak najbardziej istotne są frezy, którymi są usuwane defekty skórne. Frezy różniące się wielkością, kształtem oraz materiałem z którego są wykonane. Korzyści pracy z frezarką jest wiele ponadto można wykonywać zabiegi w miejscach trudno dostępnych, zrogowaciałe warstwy naskórka są usuwane delikatnie i bardzo dokładnie. Zabieg jest komfortowy dla klienta, bezbolesny i przyjemny. Podczas wykonywania zabiegu pedicure stosowane są produkty jednorazowe dla każdego klienta, ponadto frezy są zabezpieczone jednorazowymi nakładkami o różnej gradacji ścierania, dobierane indywidualnie podczas wykonywania zabiegu. Zabieg pedicure jest bezpieczny z naciskiem na najwyższy poziom higieny zgodnie z wymogami sanepidu.

 

Pedicure SPA

Zabieg pedicure SPA jest rozszerzeniem podstawowego zabiegu pedicure. W pierwszej kolejności odbywa się kąpiel stóp w wodzie z plastrami cytryny i pomarańczy, następnie  wykonywany jest klasyczny pedicure. Natomiast druga część wprowadza klienta w świat zapachów i głębokiego relaksu. Masaż płynnym miodem oraz silne nawilżenie stóp maską miodową. Dane kontaktowe

Akademia Piękna
Anna Kontna-Dróżniewicz
47-440 Nędza / Racibórz
ul. Rogol 27

Tel. 790- 750-052
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook/Salon.Akademia.Piekna

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 20:00
Wtorek 08:00 - 20:00
Środa 08:00 - 20:00
Czwartek 08:00 - 20:00
Piątek 08:00 - 20:00
Sobota 08:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte

Mapka