Przedłużanie rzęs metodą 1:1

Profesionalne przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1  polega na doklejeniu rzęs do każdej rzęsy naturalnej.  Dzięki fachowości i wiedzy osób wykonujących zabieg, uzyskujemy efekt ''pięknego spojrzenia''  jednosześnie nie uszkadzając rzęs naturalnych.

Zabieg przedłużanie rzęs trwa średnio od 1,5 do 2 godzin. Uzupełnienie aplikaji trwa już od około 40min do 1,5 godziny, w zależności od ilości rzęs uzupełnianych. Na rzęsach przedłużonych metodą jeden do jednego nie ma grudek i są one perfekcyjnie rozdzielone. Nie ważne czy na basenie, siłowni, saunie, czy w codziennym życiu przedłużone rzęsy zawsze wyglądają perfekcyjnie. Zabieg jest całkowicie bezpieczny gdyż opiera się o naturalny cykl życia rzęs. Rzęsy przedłużone wypadają wraz z rzęsą naturalną, gdy kończy ona swój cykl życia trwa to zwykle około sześć do ośmiu tygodni, dlatego dla utrzymania efektu perfekcyjnie przedłużonych rzęs należy aplikację uzupełniać co 3-4 tygodnie.

Rzęsy aplikowane metodą 1:1 wyglądają jak naturalne, nie sprawiają wrażenia ciężkości oka, a ich budowa odpowiada budowie rzęsy naturalnej. Dzięki szerokiej gamie długości, grubości oraz stopnia podkręcenia rzęs można uzyskać praktycznie dowolny efekt.

                                 

                                  

 

Elleebana One Shot Lash Lifting nowość

Keratynowy lifting naturalnych  rzęs+ henna+ botox ! Prezentujemy najnowszy trend w branży stylizacji rzęs

Botox i keratynowe laminowanie rzęs to zabieg dedykowany naturalnym rzęsom. Pozwala na uniesienie, przyciemnienie oraz dogłębne odżywienie naturalnych rzęs. 

Zabieg przeznaczony jest dla wszystkich osób, którym podoba się efekt lśniących, podkręconych rzęs 

Na czym polega zabieg?

To nieinwazyjny zabieg polegający na podkręceniu rzęs i wymodelowaniu ich kształtu. Jest to możliwe dzięki nałożeniu na rzęsy kilku preparatów, które umożliwiają zmianę ich struktury jednocześnie wzmacniając rzęsy i odżywiając je. Kolejnym etapem jest koloryzacja rzęs, która ma za zadanie nadać piękny głęboki kolor rzęsom. Dodatkowo zabieg wzbogacony jest o BOTOX, preparat zaprojektowany w celu wzmocnienia naturalnych rzęs. Botox w 97% zawiera naturalne składniki i witaminy głównie witaminy A, E,B5 Ostatnim etapem jest  keratynowa laminacja dzięki, której rzęsy zostają dogłębnie nawilżone, zregenerowane i odżywione ale także keratyna dostarcza rzęsom protein soi  co pozwala im szybciej rosnąć. Obecność protein soi odpowiada za nawilżenie i nadanie połysku rzęsom. 

Efekty- po zabiegu rzęsy są widocznie podkręcone, nawilżone, miękkie, błyszczące dzięki zastosowaniu henny otrzymujemy pogłębiony kolor. Efekt ten utrzymuje się przez cały cykl życia rzęsy, nawet okołu 8 tygodni. Nie wszystkie rzęsy rosną w tym samym czasie dlatego najlepszy efekt utrzyma się przez 4- 6 tygodni. 

 Przeciwwskazania do zabiegu:

  • choroby alergiczne oczu
  • jęczmień na powiece
  • zapalenie spojówek
  • chemioterapia
  • niedawno przeprowadzona operacja w okolicy oka
  • zapalenie rogówki
  • łzawiące oczy
  • cysty
  • klaustrofobia
  • soczewki kontaktowe należy zdjąć przed zabiegiem

Poniżej przedstawiamy kilka naszych prac 

 

 

 Dane kontaktowe

Akademia Piękna
Anna Kontna-Dróżniewicz
47-440 Nędza / Racibórz
ul. Rogol 27

Tel. 790- 750-052
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook/Salon.Akademia.Piekna

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 20:00
Wtorek 08:00 - 20:00
Środa 08:00 - 20:00
Czwartek 08:00 - 20:00
Piątek 08:00 - 20:00
Sobota 08:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte

Mapka